Економічна ефективність врожаю коренеплодів

Ранньовесняне підживлення культур: економічна ефективність внесення Гумату Калію

Доцільність використання органічних добрив в сільському господарстві обумовлена вирішенням нагальних завдань стосовно екологізації напрямів господарської діяльності, що особливо гостро постала сьогодні, в зв’язку з викликами, з якими зіткнулося людство.

Серед вагомих аргументів щодо необхідності застосування органічних добрив фермерами, агрономами, тими, хто займається веденням господарства виключно для власних потреб є чітке усвідомлення важливості володіння сучасними агротехнологіями, які мають ряд переваг та вигод економічного характеру. Серед ключових варто виокремити – підвищення показників врожайності та вплив на якість вирощеної продукції.

Економічна ефективність внесення Гумату Калію одночасно з азотними добривами для ранньовесняного підживлення озимих культур дозволяє знизити норму внесення азоту на 30%, причому ефективність заходу не знизиться, в той час як витрати будуть значно нижчими.

Порівняльна вартість 1 га ранньовесняного підживлення озимих культур

Ранньовесняне підживлення азотом озимих культурВнесення карбамідуВнесення карбаміду + Гумату Калію
Норма внесення добрив на 1 га30 кг д.р. азоту/га (65 кг ф.в. карбаміду)21 кг д.р. азоту + 0,7 л гумату на 1 га (45 кг ф.в. карбаміду + 0,70 л гумату)
Вартість застосування добрив780 грн540 грн + 59 грн
Загальна вартість обробки 1 га780 грн599 грн
Заощадження на 1 га181 грн
на 10 га1810 грн
на 100 га18100 грн

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *