Росток сільськогосподарських культур

Як застосовувати органічне добриво ГУМАТ КАЛІЮ в процесі вирощування основних сільськогосподарських культур

Як застосовувати органічне добриво ГУМАТ КАЛІЮ в процесі вирощування основних сільськогосподарських культур 1
ГУМАТ КАЛІЮ «БАЗОВЕ» для сільськогосподарських культур

ГУМАТ КАЛІЮ «БАЗОВЕ» – органічний природний стимулятор росту, адаптоген, антистресант, регулятор живлення рослин. Цінність добрива у високій концентрації водорозчинних солей фульво- і гумінових кислот, які отримуються шляхом видобування з високоякісних низинних торфів Західної України. Дія органічного добрива спрямована на: активізацію та нормалізацію ґрунтової мікрофлори, прискорення процесів гуміфікації рослинних решток, покращення фізико-хімічних властивостей ґрунтів, посилення процесів самоочищення ґрунту; прискорення проростання насіння та формування міцної кореневої системи, стимуляцію імунної системи, прискорення процесів фотосинтезу і обмінних процесів. Комплексна дія ГУМАТу КАЛІЮ «БАЗОВЕ» на грунт та культури обумовлює необхідність застосування органічного добрива в різних напрямах господарської діяльності.

Як застосовувати органічне добриво ГУМАТ КАЛІЮ в процесі вирощування основних сільськогосподарських культур 2
Соняшники

Соняшник. Обробка насіння перед посівом – 100 мл добрива на 10 л води на 1 т насіння (0,01% конц.), можливо поєднувати з протруйником. Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 500-700 мл добрива на 300 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується здійснити три обробки з наступною послідовністю: перша у фазу сходів 3-4 листків, друга у фазу 7-10 листків, третя у фазу початку бутонізації.

Як застосовувати органічне добриво ГУМАТ КАЛІЮ в процесі вирощування основних сільськогосподарських культур 3
Буряк

Цукровий буряк. Обробка насіння перед посівом – 100 мл добрива на 10 л води на 1 т насіння (0,01% конц.), можливе поєднання з протруйником. Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 200 мл добрива на 300 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується три обробки: перша у фазу сходів 3-5 лисків, друга у фазу змикання рядків, третя через 3-4 тижні у фазу формування коренеплоду.

Як застосовувати органічне добриво ГУМАТ КАЛІЮ в процесі вирощування основних сільськогосподарських культур 4
Картопля

Картопля. Обробка бульб перед садінням – 150-200 мл добрива на 10 л води. На 1 т бульб потрібно 30-40 л робочого розчину (0,01% конц.), можливо здійснити підживлення органічним добривом в поєднанні з протруйником. Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 500-750 мл добрива на 300-400 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується дві обробки: перша у фазу сходів 5-7 листків, друга у фазу початку бутонізації. Обробки можливо здійснювати з інсектицидами проти колорадського жука, в одній баковій суміші. Застосування ГУМАТу КАЛІЮ впродовж вегетації знижує ризики захворюваності картоплі фітофторою.

Баштанні культури. Обробка насіння – замочування насіння у розчині 7-10 мл на 1 л води впродовж 5-6 годин. Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 700 мл добрива на 500 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується три  обробки: перша у фазу 2-3 справжніх листків, друга і третя  з інтервалом в 14 днів. Обприскування можна проводити одночасно з внесенням інсектицидів і фунгіцидів (в одній баковій суміші). За умови вирощування баштану на крапельному зрошуванні рекомендується проводити 2-3 підживлення у першій половині вегетації з дотриманням норми застосування 4-5 л  ГУМАТу КАЛІЮ на 1 га з поливною водою.

Як застосовувати органічне добриво ГУМАТ КАЛІЮ в процесі вирощування основних сільськогосподарських культур 7
Морква

Коренеплоди (столовий буряк, морква). Обробка насіння перед посівом – 10 мл добрива на 1 л води, замочування на 2-3 години перед посівом. Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 500-700 мл добрива на 300 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується три  обробки: перша у фазу сходів 3-5 лисків, друга і третя з інтервалом в 10-15 днів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *