Застосування органічного добрива для садівництва та лісництва

#ТЕХНОЛОГРАДИТЬ: корисні поради по застосуванню органічного добрива в садівництві та лісництві

ГУМАТ КАЛІЮ «БАЗОВЕ» – рідке органічне фульво-гумінове добриво, органічний природний стимулятор росту, адаптоген, антистресант, регулятор живлення рослин. Ключовою ціннісною характеристикою добрива є висока концентрація водорозчинних солей фульво- і гумінових кислот, які отримуються шляхом видобування з високоякісних низинних торфів Західної України. Комплексна дія ГУМАТу КАЛІЮ «БАЗОВЕ» на грунт та культури обумовлює необхідність застосування органічного добрива в різних напрямах господарської діяльності, зокрема в садівництві і лісництві.

Садові культури. Дерева та кущі.

Для стимуляції кореневої системи посадкового матеріалу:

1 варіант – (якщо саджанці з голою кореневою системою) замочування коріння перед висаджуванням у розчині 100 мл ГУМАТУ КАЛІЮ марки БАЗОВЕ на 10 л води протягом 2 годин.

2 варіант – (для закритої кореневої системи (у контейнерах)) полив у посадкову яму розчином в концентрації 100-150 мл органічного добрива на 10 л води – по 5 л робочого розчину на саджанець дерева і 3 л під кущ. Полив  повторити через 10-15 днів таким же розчином.

Для рослин які ростуть – навесні полив під корінь розчином 100-150 мл на 10 л води.

Листове внесення – дві обробки за період вегетації. Перша обробка – по «зеленому конусу», друга – перед цвітінням, розчином 2-3 л ГУМАТУ КАЛІЮ марки БАЗОВЕ на 1000 л води. Обробки можна поєднувати з використанням інсектицидів і фунгіцидів.

У садах на крапельному зрошенні рекомендується 2-3 підживлення у першій половині вегетації з дотриманням норми внесення 3-5 л органічного добрива з поливною водою.

#ТЕХНОЛОГРАДИТЬ: корисні поради по застосуванню органічного добрива в садівництві та лісництві 4

Вирощування саджанців лісових порід та висаджування їх в ґрунт.

При вирощуванні сіянців (саджанців) рекомендується ґрунтове підживлення (полив) сходів рослин для формування міцної кореневої системи. Концентрація робочого розчину для поливу – 0,005%, тобто 100-150 мл ГУМАТУ КАЛІЮ марки БАЗОВЕ на 10 л води.

Підживляти сіянці необхідно 3-4 рази за період весняно-літньої вегетації, починаючи зі сходів, з інтервалом в 15-20 днів, двічі або тричі. Норма витрати робочого розчину 5-7 л на 1 м2. При висаджуванні саджанців у ґрунт, для кращого приживлення, рекомендується полив у посадкову яму розчином 100 мл органічного добрива на 10 л води – по 0,5-1,0 л робочого розчину на саджанець. Полив  повторити через 10-15 днів таким же розчином або обприскування по листовій поверхні розчином 50-70 мл на 10 л води.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *