Підживлення різного роду рослин та культур

Як стимулювати ріст різного роду рослин та культур?

Стимулювання росту рослин та культур Гуматом Калію «Базове»

практичні рекомендації по застосуванню органічного добрива ГУМАТ КАЛІЮ «БАЗОВЕ»

ГУМАТ КАЛІЮ «БАЗОВЕ» – рідке органічне фульво-гумінове добриво, органічний природний стимулятор росту, адаптоген, антистресант, регулятор живлення рослин. Ключовою ціннісною харастеристикою добрива є висока концентрація водорозчинних солей фульво- і гумінових кислот, які отримуються шляхом видобування з високоякісних низинних торфів Західної України. Комплексна дія ГУМАТу КАЛІЮ «БАЗОВЕ» на грунт та рослини / культури обумовлює необхідність застосування органічного добрива в різних напрямах господарської діяльності.

Однорічні рослини (трав’яні) найкраще реагують на застосування добрива на початку свого розвитку та в період утворення органів репродукції.

Що стосується багаторічних рослин (деревні, декоративні), то варто зазначити, що найбільш ефективне застосування ГУМАТу КАЛІЮ «БАЗОВЕ»  при пересаджуванні сіянців або саджанців, коли травмується коренева система. Щоб її відновити і простимулювати подальший розвиток кореневої системи, необхідно здійснювати полив рослин під корінь навесні.

Овочеві розсадні культури найкраще засвоюють необхідні поживні речовини відповідно до своїх потреб внаслідок підживлення ГУМАТом КАЛІЮ під час висаджування розсади та в період вегетації – кореневе або листове внесення.

Підживлення помідорів ГУМАТом КАЛІЮ «БАЗОВЕ»
Томати

Томати. Обробка насіння. Замочування насіння у розчині 7-10 мл на 1 л води протягом 2 годин. Висадка розсади – полив під корінь (для розвитку міцної кореневої системи) розчином 100-150 мл ГУМАТу КАЛІЮ на 10 л води, з розрахунку по 0,5 л на одну рослину. Через 7-10 днів полив повторити. Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 700 мл добрива на 500 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується здійснити дві обробки: першу – у фазу бутонізації, другу – у фазу початку цвітіння. Обприскування можна проводити одночасно з внесенням фунгіцидів (у одній баковій суміші).За умови вирощування томатів на крапельному зрошуванні, проводити 2-3 підживлення у першій половині вегетації з нормою застосування 3-4 л  ГУМАТу КАЛІЮ на 1 га з поливною водою.

Підживлення огірків ГУМАТом КАЛІЮ «БАЗОВЕ»
Огірки

Огірки. Обробка насіння. Замочування насіння у розчині 7-10 мл на 1 л води протягом 2 годин.Обробка по листовій поверхні – обприскування розчином 700 мл добрива на 500 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується здійснити три обробки: першу – у фазу 2-3 справжніх листків, другу і третю – з інтервалом в 14 днів. Обприскування можна проводити одночасно з внесенням фунгіцидів (у одній баковій суміші).

Підживлення капусти ГУМАТом КАЛІЮ «БАЗОВЕ»
Капуста

Капуста. Обробка насіння. Замочування насіння у розчині 7-10 мл на 1 л води протягом 2 годин. Висадка розсади – полив під корінь (для розвитку кореневої системи) розчином 100-150 мл ГУМАТу КАЛІЮ на 10 л води, з розрахунку по 0,5 л на одну рослину. З інтервалом в 7-10 днів полив повторити. Обробка по листовій поверхні обприскування розчином 700 мл добрива на 500 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується здійснити дві обробки: першу – у фазу формування листя (5-6 листків), другу – на початку формування качана. Обприскування можна проводити одночасно з внесенням інсектицидів або фунгіцидів (у одній баковій суміші). За умови вирощування капусти на крапельному зрошуванні, проводити 2-3 підживлення у першій половині вегетації з нормою внесення 3-5 л ГУМАТу КАЛІЮ на 1 га з поливною водою.

Підживлення зернових ГУМАТом КАЛІЮ «БАЗОВЕ»
Зернові культури

Зернові культури (пшениця, ячмінь, жито, третікале, овес, просо, сорго та ін.) потребують обробки перед посівом. Обробка насіння перед посівом передбачає підживлення розчином в концентрації – 70-100 мл добрива на 10 л води на 1 т насіння (0,01% конц.). Можна поєднувати разом з протруйником. Обробка по листовій поверхніпередбачаєобприскування розчином 500-700 мл добрива на 300 л води (0,005% конц.) на 1 га. Рекомендується здійснити дві обробки:  перша – у фазу кущення, друга – у фазу виходу у трубку. Першу обробку можна проводити разом з азотним підживленням карбамідом. Дозу внесення карбаміду рекомендують зменшити вдвічі до 20-15 кг ф.в. на 1 га. За необхідності, весняні обробки посівів розчином органічного добрива ГУМАТу КАЛІЮ можливо поєднувати з інсектофунгіцидами і деякими гербіцидами у одній баковій суміші (ВАЖЛИВО! попередньо перевірити на сумісність у невеликих кількостях).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *